Arşiv
0

Meltem Satun Yaşama Dair İle Geliyor!!!

5

MELTEM SATUN ÇOK YAKINDA SİTEMİZDE!!!

Yıllardır çeşitli programlarda başarılı canlı yayın sunuculuğu ile dikkat çeken ve bazı özel reklam filmlerinde sunum yapan Meltem Satun pek yakında Türkiyeninsitesi’nde sizler ile birlikte olacak…

MELTEM SATUN kimdir?

07 Eylül 1978’de doğdu. Üniversite eğitimini Pazarlama bölümünü dereceyle bitirip İşletme alanında tamamladı.

Reklamcılık Vakfı’nda Medya Planlaması, Satınalma ve Yapım Eğitimi aldı.

Reklam ve belgesellerde rol aldı.

El mankenliği yaptı.

Bir süre Latin Danslarıyla ilgilendi.

Nedret Selçuker’den diksiyon eğitimi alarak birçok gemi indirme ve açılış törenlerinde, panellerde sunuculuk yaptı.

Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi aldı.

Yarışma, seçim ve fuar programları sundu.

Birçok ürün reklam filmlerinin sunuculuğunu yaptı.

Meltem Satun yeni programı ‘‘Meltem ile Yaşama Dair’’ ile BARIŞ TV’ de…

Yıllardır çeşitli programlarda başarılı canlı yayın sunuculuğu ile dikkat çeken ve bazı özel reklam filmlerinde sunum yapan Meltem Satun kendi adını taşıyan Meltem ile Yaşama Dair Programı ile hafta içi her gün canlı yayında 14.00- 16.00 arasında Barış TV’de sizlerle. Sağlıktan güzelliğe, hukuktan astrolojiye, sanata bir çok aktüel konunun işlendiği bu programda uzman ve sanatçı ve konukları ağırlamakta.

Sempatik ve doğal tavırlarıyla dikkat çeken Satun, canlı telefon bağlantıları ve sms ile  seyirci katılımı da sağladığı gibi programında genç yeteneklere de yer veriyor. Amacının insanlara her zaman en iyiyi sunmak olduğunu söyleyen Satun, sanatçı konuklarıyla da eğlendirmeyi ihmal etmiyor.

Barış TV uydudan, internetten ve d-smart’tan izleniyor ( Barış TV’nin frekans bilgileri: 12729 HORIZANTAL -YATAY 30000  internetten de  www.baristv.com adresinden izleyebilirsiniz )..

İşte kısaca tanıtımını yaptığımız MELTEM SATUN pek yakında sitemizdeki köşesinde siz okurlarımız ve sevenleri ile birlikte olacak.

MELTEM SATUN ile ilgili daha detaylı bilgilere pek yakında yenilenmesi sona erecek olan www.meltemsatun.com adlı web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında, MELTEM SATUN hayranları için twitter ve facebook linkleri ise;

http://twitter.com/MeltemSatun

 http://facebook.com/meltem.satun1

 

Meltem SATUN’un İlk Yazısı İçin TIKLAYINIZ!

 

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Yazar : Tuğrul Karagön

"Önce İnsan Ol" felsefesi ile yola çıkmış, Gerçek bir İstanbullu. 1965 yılında İstanbulda doğdu, 2006 yılında aldığı turkiyeninsitesi.com adını tüm Dünyaya duyurdu. Her haberi değil, etkili haberi gündemine aldı. Artık büyüme zamanı diyor ve çok yakında sürpriz siteler ile de bu sektörde adını sıkça duyurmayı hedefliyor.

0 yorum bulunmakta

Bir yorum bırakın


Bir cevap bırakın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>